ЗА ЕЛВИ
МЕБЕЛ
ДИЗАЈН

Елви Мебел Дизајн е фирма која се занимава со производство и продажба на Плочест Мебел од квалитетни материјали како иверка масивно дрво и медијапан.

Голем избор на Кујни, Комоди, Плакари, Спални Соби, Клум маси, Трезариски Маси, Бироа, Собни Врати, Предсобја и Закачалки, Мебел за Продавници, Детски соби за најмалите и многу други производи.

Висок квалитет и модерен дизајн вклопени се во нашите парчиња мебел, прилагодени за сечиј вкус и џеб.
Контактирајте не и уверете се.

ЗОШТО ЕЛВИ МЕБЕЛ

Ние во Елви не користиме сериско производство на производи, туку внимателно и детално го анализираме секој ваш детал, нашите производи се рачно изработени со што постигнуваме максимални и најдобри решенија за секој наш клиент.

Со почит, ЕЛВИ МЕБЕЛ ДИЗАЈН ВИНИЦА